Графік роботи:

Будні: 10:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
Каталог
0
Мій кошик

LVT | ЛВТ | Офіційний сайт TeploHUB

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Стабілізатори напруги LVT / ЛВТ

Стабілізатор напруги – це електронний пристрій, що дозволяє підтримувати постійний рівень напруги в електромережі. Він призначений для захисту електроприладів від перепадів напруги та інших електричних форс-мажорів.

TeploHUB пропонує широкий спектр малопотужних стабілізаторів напруги, які допоможуть захистити ваші дорогі електроприлади від пошкоджень і збоїв у роботі. Незалежно від обраного типу стабілізатора, ці пристрої є незамінними помічниками у домашній електромережі, забезпечуючи безпеку та стабільність роботи всіх електроприладів у вашому будинку.

ПП "ЛВТ" - львівська компанія-виробник однофазних стабілізаторів напруги та блоків безперебійного живлення.

Товари бренду LVT представлені в категоріях: 

  • Стабілізатори напруги 
  • Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)

Виготовляє два основних типи стабілізаторів:

- електромеханічні стабілізатори релейного типу LVT АСН-250 LVT АСН-300 Н LVT АСН-600 LVT АСН-1000

- симісторні стабілізатори (електронний тип) LVT АСН-350 C LVT АСН-600 C

Опис та основні характеристики стабілізаторів напруги LVT | ЛВТ:

АСН-250 – релейний, витримує 250Вт номінального навантаження у діапазоні від 145В до 280В. Підлоговий. короткочасно витримує 900Вт пускових. Для котла та малопотужної побутової техніки.
АСН-300Н – релейний, витримує 300Вт номінального навантаження у діапазоні від 130В до 280В. Настінний. Дюбеля в комплекті. Короткочасно витримує 900Вт пускових. Для котла, малопотужної побутової техніки.
АСН-600 – релейний, витримує 600Вт номінального навантаження та короткочасно 2,4 кВт (пускових) у діапазоні від 145В до 280В. Підлоговий. Для котла, холодильника, побутової техніки сумарної потужності до 600 Вт.

АСН-1000 – релейний, витримує 1000Вт номінального навантаження та короткочасно 5 кВт (пускових) у діапазоні від 145В до 280В. Підлогове виконання. Широкий спектр використання - холодильник, морозильна камера, котел, побутова техніка.
АСН-350С – симісторний (безшумна робота), витримує 350Вт номінального навантаження та короткочасно 2,5кВт (пускових) у діапазоні від 145В до 280В. Настінний монтаж. Для котла, холодильника. Можливе підключення котла і холодильника одночасно.

АСН-600С – симісторний (безшумна робота), витримує 600Вт номінального навантаження та короткочасно 3,5 кВт (пускових) у діапазоні від 145В до 270В. Подвійна вихідна розетка. Кількість ступенів стабілізації - 16. Затримка включення 5 сек або 500 сек. Підлоговий. Для котла, холодильника, побутової техніки сумарної потужності до 600 Вт.

LVT | ЛВТ

ПП "ЛВТ" - львівська компанія-виробник однофазних стабілізаторов напруги та блоків безперебійного живлення.

Основний принцип роботи компанії ЛВТ – виробництво якісної продукції за доступними цінами.
Дотримання високих стандартів якості стало можливим завдяки професійному рівню співробітників та повному циклу виробництва на сучасному обладнанні, починаючи з обробки металу, нанесення порошкового покриття та закінчуючи автоматизованою установкою SMD компонентів, збиранням та тестуванням кожного виробу на випробувальних стендах.
Стабілізатори та джерела безперебійного живлення LVT зарекомендували себе як одні із найнадійніших на території України для побутової техніки та газових котлів опалення.

1995 рік - заснування компанії.

2009 рік - згідно з тенденціями ринку, компанія доповнила модельний ряд стабілізаторів напруги новими позиціями та запропонувала ринку моделі АСН-250 і АСН-600, а наприкінці року симісторний стабілізатор АСН-300 С. Це нові, вдосконалені моделі (з мікропроцесорним управлінням від компанії Microchip) , які досить швидко здобули авторитет серед споживачів та зарекомендували себе як надійне обладнання.
 2011 рік - з'явилася нова модель АСН-300 Н з можливістю вертикального кріплення та з широким діапазоном роботи всіх моделей АСН.
 2013 рік - оновився модельний ряд стабілізатором подвійного перетворення СПП-300 і вийшов у продаж блок безперебійного живлення Sinus-300.
 2015 рік - запуск моделі АСН-350 С - стабілізатор симісторного типу, потужність 350 Вт у всьому діапазоні вхідної напруги.

Увесь цикл виробництва товари під брендом LVT проходить в Україні. Керівництво ПП ЛВТ вірить в якісну українську електропродукцію і пишається тим, що товари компаніїї вважаються кращими на ринку. 

Стабілізатори українського виробника LVT крім стабілізації напруги у діапазоні 130В-280В, забезпечують п’ять типів захисту від аварійних ситуацій:

1. захист від високої напруги до 430 В (довготривалий режим);
2. захист від заниженої/завищеної вхідної напруги;
3. захист від високовольтних імпульсів;
4. захист від перевантаження;
5. тепловий захист.

Розгорнути
Вгору